Odkaz na registraci najdete v pravidlech!


2.12. 2014 - spuštění webu
Spuštěna registrace, hra začne až po mém oznámení!
Hra bude pokračovat tam, kde se skončilo se skokem cca 2 měsíce. Novým hráčům velice ráda na chatu vysvětlím situaci ve hře, kde se skončilo apod.

Elena Gilbert

9. prosince 2014 v 19:58 | Elena
•••
Rasa...Člověk
Datum narození... 22.6. 1992
Místo narození... Mystic Falls, Virginia
Studentka
Charakteristika postavy... Elena je společenská populární holka ve škole a prostě typická holka od vedle. Je soucitná, laskavá, empatická, inteligentní, krásná, přátelská a snadno si s každým rozumí. Pro svou rodinu by udělala všechno. Myslí především na druhé a až teprve potom na sebe. I přesto se ale po smrti rodičů stala uzavřenější vůči okolnímu světu. Elena je také velmi sportovní a je roztleskávačkou ve školním družstvu. Jejím nejoblíbenějším koníčkem je psaní do deníku, ač to zní trochu divně. Jednoduše jí pomáhá, když všechny své myšlenky a pocity má někde sepsané, proto vždycky chtěla být spisovatelkou. Často pomáhá Caroline s jakoukoliv přípravou společenských akcí, co se v Mystic Falls konají. Fyzicky, Elena je velmi krásná mladá žena s oválným obličejem, lehce olivovou pletí, mandlově hnědými oči, které jsou někdy chápány jako nevinné a hladkými, dlouhými, rovnými tmavě hnědými vlasy. Její výška se pohybuje kolem 168 centimetrů a má štíhlou, lehce sportovní postavu. Elena na sobě upřednostňuje tmavě modré džíny, trička všech různých barev a boty Converse. Módní oblečení, nebo šaty nosí jen při zvláštních příležitostech nebo na formální akce.
Minulost... Narodila se dvaadvacátého června 1992 v Mystic Falls ve Virginii, USA Johnu Gilbertovi a jeho tehdejší dívce Isobel Flemming, která opustila město několik dní poté, co porodila. John svěřil malou Elenu do péče svému bratrovi Graysonovi a jeho manželce Mirandě, se kterou se již dlouho pokoušel o dítě. Manželé adoptovali malou holčičku a proto, že byl Grayson lékař, mohl zfalšovat údaje o přijetí do porodnice a Elenin rodný list. Během svého druhého ročníku na střední škole Elena randila s quaterbackem fotbalového týmu MFHS Mattem Donovanem, se kterým se znala již od mala. Bohužel její láska k němu vyprchala a v noci z 23. na 24. května se s ním u táboráku, na který se tajně proplížila, rozešla. Nešťastná Elena zavolala svým rodičům a prosila je aby pro ni přijeli. Během cesty domů rodinné Volvo havarovalo a sjelo z mostu Wickery. Eleniny rodiče zahynuli utopením a Elena z neznámého důvodu přežila. V nemocnici jí nikdo nebyl schopný vysvětlit, jak se dostala z potápějícího se auta.
•••
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama