Odkaz na registraci najdete v pravidlech!


2.12. 2014 - spuštění webu
Spuštěna registrace, hra začne až po mém oznámení!
Hra bude pokračovat tam, kde se skončilo se skokem cca 2 měsíce. Novým hráčům velice ráda na chatu vysvětlím situaci ve hře, kde se skončilo apod.

Vítejte...

2. prosince 2014 v 18:35 | Elena
Tohle uvítání patří především těm lidem, kteří zde hrávali, ale samozřejmě i těm, kteří zatím jen uvažují, že by se zde zaregistrovali. Nicméňě, tenhle článek je pouze orientačí a veškeré dotazy apod. patří do komentářů níže.
---
Otázka, která mi už déle hlodá v hlavě je, jak začít- ta už opravdu patří dřívějším hráčům, kteří se stále zajímají o tento blog. :) První nápad byl, že by se pokračovalo tam, kde se skončilo. Samozřejmě s menším časovým odstupem. Druhý nápad byl začít hrát úplně odznova, což se mi moc nechce. Za třetí, začalo by se hrát od začátku šesté série TVD a začátku druhé série TO. Snad už se nemusím ptát, zda do hry přimícháme i the Originals, když už se tak svým způsobem stalo. Ráda bych znala váš názor, či vaše nápady. :)

PS: Už se asi opakuji, alespoň co se týče některých, ale všem vám patří omluva za neplánované zrušení tohoto blogu. Bylo to ode mne opravdu neohleduplné a hloupé, vzhledem k tomu, že se mi teď po blogu začalo stýskat. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Davina Davina | 2. prosince 2014 v 19:20 | Reagovat

Skvělé, jsem nadšená, že ses to tu rozhodla obnovit! ^^ A teď k té otázce, já bych byla buď pro pokračování nebo pro hraní od začátku 6. serie TVD a 2. serie TO. Uvidíme, jak to bude u ostatních. :) Těším se, až to tu zase začne aktivně fungovat, i když sama nemám moc času, ráda se vrátím jako Davina. :)

2 ??? ??? | 8. prosince 2014 v 0:31 | Reagovat

já bych ráda od začátku :)

3 Elena Elena | 9. prosince 2014 v 19:50 | Reagovat

[2]: No, ona hra prakticky na začátku byla, skoro nic významného se neudálo :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama